Календарь ЛУК на 2012/2013 гг

Дата Турнір Місце
проведення
Редактори
22-23
вересня 2012
Попередній етап ЧУ зі ЩДК
Дніпропетровськ
  • Александр Коробейников (Саратов - Санкт-Петербург), Михаил Савченков (Москва) - 1 совместный тур + 2 авторских тура
  • Юрий Выменец (Санкт-Петербург), Наталья Кудряшова (Санкт-Петербург) - 2 тура
  • Константин Смолий (Волжский), Алексей Трефилов (Калуга) - 1 тур.
29-30
вересня 2012
1 етап 2-й ліги ЧУ зі ЩДК  Синхрон
  • Александр Коробейников (Санкт-Петербург)
  • Дмитрий Башук (Харьков), Игорь Волобуев (Донецк), Оксана Балазанова (Днепропетровск)
  • команда "Rara Avis" (Киев)
03-04
листопада 2012
Олімпійський Кубок ЛУК зі ЩДК
Луганськ
  • Б. Шойхет - 2 тура + 2 вопроса "перестрелки",
  • М. Иванов и Б. Гуревич - 2 тура + 2 вопроса "перестрелки"
  • А. Абрамов - 1 тур + 1 вопрос "перестрелки"
  • Ю. Вашкулат и А. Сильвестров - 1 тур + 1 вопрос "перестрелки".


 Редактор-координатор - А. Абрамов.

24-25
листопада 2012
Чемпіонат України зі "Своєї Гри"  Запоріжжя  
08-09
грудня 2012
1-й етап Вищої і Першої ліги Чемпіонату України зі ЩДК Ялта  
22-23
грудня 2012

Чемпіонат України з "Ерудит-Квартету"

 ?  
26-27
січня 2013
2 етап 2-й ліги ЧУ зі ЩДК  Синхрон
  • Дмитрий Башук (Харьков), Игорь Волобуев (Донецк), Оксана Балазанова (Днепропетровск)
  • Эдуард Голуб (Киев — Бердянск), Виктория Маландина (Донецк — Киев)
  • Александр Макаров (Орёл)
16-17
лютого 2013
2-й етап Вищої і Першої ліги Чемпіонату України зі ЩДК  Алушта  
16-17
березня 2013
3 етап 2-й ліги ЧУ зі ЩДК  Синхрон
  • Эдуард Голуб (Киев — Бердянск), Виктория Маландина (Донецк — Киев)
  • Владимир Каплун (Киев-Запорожье), Максим Сидоров (Тольятти)
  • Игорь Збырун (Луцк), Дмитрий Стрильчук (Львов-Дубно)
13-14
квітня 2013
Чемпіонат України з Брейн Рингу  Кіровоград  
11-12
травня 2013
Національний Кубок ЛУК зі ЩДК  ?  
25-26
травня 2013

Кубок України з ЩДК

Алушта  

Меморіал Юрія Сідлецького

Меморіал Юрія Сідлецького відбудеться 3-4 грудня 2011 року.

Місце ігор - Тернопільський кооперативний коледж (вул. Руська 17).

Поселитися команди зможуть у гуртожитку кооперативного коледжу (вул. Живова). Орієнтовна ціна проживання - 40 грн.

Харчування можна замовити в столовій коледжу, де проходитимуть змагання.

http://ternopil.chgk.info/home/18

Учасники Чемпіонату України - Вища і Перша ліга сезону 2011/2012

Вища ліга:

1.  "Бандерлоги" (Запорожье)
2.  "Команда Евгении Канищевой" (Симферополь, АР Крым)
3.  "Минус один" (Киев)
4.  "RARA AVIS" (Киев)
5.  "От Винта-Братья По Фазе" (Харьков)
6.  "Приматы" (Днепропетровск)
7.  "Дальше Некуда" (Киев)
8.  "Мания величия" (Запорожье)
9.  "Сливки-Форс-Мажор" (Харьков)
10. "Ёжикус Vulgaris" (Киев)
11. "Песиголовці" (Львов)
12. "Стирол" (Днепропетровск)

Первша ліга:

1.  "Гамбринус" (Одесса)
2.  "От Винта-Zodiak" (Харьков)
3.  "Західний Полюс"  (Тернополь)
4.  "Комары Полесья" (Киев)

Редакторські групи ЧУ ЩДК ВЛПЛ сезону 2011/22 рр.

1 етап (19-20 листопада 2011 р.) Редактори:
Максим Руссо (2 тури), Борис Шойхет (2 тури), Алексей Богословский (1 тур), Николай Легенький(1 тур).
Редактор-координатор - Максим Руссо.

2 етап (3-4 березня 2012 р.) редактори:
Сергей Ефимов и Александр Либер (2 тури + 2 запитання на "перестрілку"), Борис Моносов (2 тури + 2 запитання на "перестрілку"), Дмитрий Борок (2 тури + 2 запитання на "перестрілку").
Редактор-координатор - Сергей Ефимов.

Кубок України (19-20 травня 2012 р.).
Редактори: Наталья Кудряшова и Юрий Выменец.

Редакторскі групи 9-го ОВСЧ

1 тур (25.09.2011) будет разбит на два полутурья по 18 вопросов:
       -- Анастасия Русова, Максим Русов, Сергей Яковлев (все - Киев),
       -- Дмитрий Стрильчук (Львов - Дубно), Юрий Трухан (Львов).

ПЕЧУЩДК сезону 2011/12 рр.

Попередній етап Чемпіонату України зі Що? Де? Коли?  сезону 2011/12 рр. відбудеться 1-2 жовтня 2011 р.

Редакторська група турніру:
Юрий Выменец (топ) Николай Лёгенький, Евгений Миротин (3 тура),
Михаил Малкин, Николай Крапиль (2 тура),
Наталья Кудряшова (топ), Константин Смолий, Денис Лагутин (1 тур)

Топ-30 результатів Синхрону ЛУК після 2-ох етапів

    Етап 1 Етап 2 Етап 3 Сума
1 PRотивоестественный отбор
Дніпропетровськ
Бондарев Павел
32 34  31 97
2 Игры Разума
Кременчук
Перехрест Сергей
32 33  25 90
3 СКД
Київ

Пономарёв Владимир
29 29  30 88
4 МИФ
Київ

Коротков Сергей
31 29  27 87
5 Дракони ймовірності
Львів
Середницький Андрій
32 31 23
86
6-7 Гусары, ни слова
Одеса
Михаил Коциевский
30 34 21
85
6-7 От Винта-Фаренгейт 9/12
Харків
Андрей Ермак
28 31  26 85

Попередній етап Чемпіонату України - 2010/2011

Правління ЛУК прийняло наступне рішення:

Попередній етап Чемпіонату України зі ЩДК відбудеться  2-3 жовтня 2010 р. в Ялті (Санаторій ім. Кірова).

Редактори пакету запитань:

Топ-редактор пакета: Сергій Єфімов
Борис Моносов (1 тур),
Юрій Вименець+Наталя Кудряшова (2 тура),
Констянтин Науменко+Сергій Єфімов (3 тура).